!css

Skupina Société Générale

Société Générale Equipment Finance je 100% dceřinou společností finanční skupiny Société Générale, která se za 150 let své existence stala jedním z největších evropských finančních uskupení. Působí v 65 zemích celého světa, zaměstnává 126 tisíc lidí, obsluhuje na 25 milionů klientů. Poskytuje poradenství a služby individuálním, firemním a institucionálním klientům v retailovém, podnikovém a investičním bankovnictví a privátním bankovnictví. 

www.societegenerale.com

Komerční banka

Součástí Société Générale je Komerční banka, která je v České republice mateřskou společností Skupiny KB.

Komerční banka patří mezi přední bankovní instituce u nás i v regionu střední a východní Evropy. Jako univerzální banka pokrývá retailové, podnikové a investiční bankovnictví. Jejích služeb využívá

  • 1,6 milionu klientů
  • na 219 pobočkách
  • prostřednictvím více než 790 bankomatů.

Úzká spolupráce Komerční banky a Société Générale Equipment Finance v České republice se datuje od roku 2003. V roce 2011 KB odkoupila většinový podíl (50,1 %), zbývajících 49,9% vlastní Société Générale Equipment Finance SA. Klientům toto partnerství přináší především cenově výhodné nabídky a omezení administrativy nutné pro schválení obchodu.

www.KB.cz

Komerční banka ve Slovenské republice

Na Slovensku obsluhuje Komerční banka své klienty prostřednictvím pobočky s názvem „Komerční banka, a.s., pobočka zahraničnej banky“. Banka poskytuje komplexní finanční řešení pro korporátní  klienty. Od financování projektů a přímého bankovnictví až po produkty trade finance nebo produkty investičního bankovnictví. Pozice pobočky KB ve Slovenské republice je v této oblasti silnější o to víc, protože disponuje know-how mateřské KB využívá synergie v rámci skupiny KB i SG.

www.koba.sk