!css

Komerční banka

Komerční banka je mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Jako univerzální banka poskytuje služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví.

Spolupráce Société Générale Equipment Finance s Komerční bankou se datuje od roku 2003. V roce 2011 se SGEF stala dceřinou společností KB, která odkoupila většinový podíl. Interní procesy jsou nastaveny tak, abychom fungovaly jako dobří obchodní partneři. S KB také sdílíme expozice na významných veletrzích a realizujeme společné reklamní a prodejní kampaně.

Sdílíme klientské informace a know-how, což nám u společných klientů umožňuje připravovat nabídky rychleji a obchody schvalovat s omezenými administrativními nároky.

Nezáleží tak na tom, zda s žádostí o financování oslovíte bankovního poradce KB nebo obchodního manažera SGEF. Vždy vám poskytneme kvalifikované poradenství a nejvhodnější produkt, ať už řešíte krátkodobé, dlouhodobé či alternativní způsoby financování.