!css

Kde a jak pomáháme

Jsme silná a úspěšná mezinárodní společnost a jako taková si uvědomujeme náš závazek k prostředí, ve kterém podnikáme, a ke společnosti, jejíž jsme součástí. Ročně financujeme investice za miliardy korun. Podporujeme tak rozvoj českých a slovenských firem. Nezapomínáme však na handicapované nebo jinak znevýhodněné jednotlivce.

V rámci skupiny Komerční banky spolupracujeme s Nadací Jistota, které každoročně věnujeme významnou finanční částku. Jejím prostřednictvím jsme v posledních letech přispěli tornádem poničené jižní Moravě, ZOO Ostrava nebo organizaci Dobrá rodina podporující náhradní rodinnou péči.

Chuť pomáhat mají i naši zaměstnanci. Běhají potmě se Světluškou, připravují nadační snídaně, obchodují na našem charitativním tržišti. Díky nim jsme finančně podpořili organizace Dejme dětem šanci, Dobrého anděla a Nadační fond Českého rozhlasu.

Ale vždycky to není jen o penězích. Aktivně se zapojujeme do dalších akcí jako jsou tradiční výzvy „Do práce na kole“ a „Ukliďme Česko“, darujeme krev nebo šetříme papír.