!css

Pomáháme

Jsme silná a úspěšná mezinárodní společnost a jako taková si uvědomujeme náš závazek k prostředí, ve kterém podnikáme, a ke společnosti, jejíž jsme součástí. Ročně financujeme investice za miliardy korun, čímž podporujeme rozvoj českých a slovenských firem. Nezapomínáme však na handicapované nebo jinak znevýhodněné jednotlivce.

V rámci skupiny Komerční banky spolupracujeme s Nadací Jistota, které každoročně věnujeme významnou finanční částku. Jejím prostřednictvím jsme v posledních letech přispěli organizaci Dobrá rodina podporující náhradní rodinnou péči  nebo poradnu Vigvam, která pomáhá vyrovnat se s úmrtím blízkého člověka.

Chuť pomáhat mají i sami naši zaměstnanci, kteří pořádají vlastní sbírky, ať už finanční či hmotné, a rozhodují o tom, kam podporu nasměrovat. V uplynulých letech to byly organizace Modrý hroch, dětský domov v Boršově nad Vltavou, dvě rodiny s těžce mentálně a fyzicky postiženými chlapci a nadace Truck Help, Světluška a Tereza Maxová dětem.

Aktivně se zapojujeme i do akcí organizovaných Komerční bankou jako je darování krve, sběr starých elektropřístrojů, použitého textilu nebo dětských knih do nemocnic. Patříme mezi pravidelné účastníky výzvy "Do práce na kole", zúčastnili jsme se i celostátní úklidové akce „Ukliďme Česko“.