!css

Pomáháme

Jsme silná a úspěšná mezinárodní společnost a jako taková si uvědomujeme náš závazek k prostředí, ve kterém podnikáme, a ke společnosti, jejíž jsme součástí. Ročně financujeme investice za miliardy korun, čímž podporujeme rozvoj českých a slovenských firem. Nezapomínáme však na handicapované nebo jinak znevýhodněné jednotlivce

V rámci skupiny Komerční banky spolupracujeme s Nadací Jistota, které každoročně věnujeme významnou finanční částku. Jejím prostřednictvím jsme v roce 2019 podpořili organizaci Dobrá rodina, která pomáhá rodinám poskytujícím náhradní rodinnou péči.

V předchozích letech jsme společně podpořili sdružení Leccos v Českém Brodě, Diecézní charitu Rajhrad, Spolek MaPa z Kosovy Hory na Sedlčansku, neziskové organizace Fokus Praha a Sdílení v Telči, klání nevidomých futsalistů, Občanské sdružení Sluneční domov a poskytovatele sociálních služeb Vyšší Hrádek.

Chuť pomáhat mají i sami naši zaměstnanci, kteří pořádají vlastní sbírky, ať už finanční či hmotné, a rozhodují o tom, kam podporu nasměrovat. V uplynulých letech to byly organizace Modrý hroch, dětský domov v Boršově nad Vltavou a dvě rodiny s těžce mentálně a fyzicky postiženými chlapci.

Aktivně se zapojujeme i do kampaní organizovaných Komerční bankou, jako je darování krve, sběr starých elektropřístrojů, použitého textilu nebo dětských knih do nemocnic. Patříme i mezi pravidelné účastníky akce "Do práce na kole".