!css

Kde jsme byli a kde nás uvidíte

V roce 2021 jste nás mohli vidět na těchto veletrzích:
Předváděcí výstava strojů a techniky, pískovna Marokánka u Hradce Králové

Po roční odmlce se do pískovny Marokánka vrátila tradiční předváděcí akce stavební techniky.  Původní dubnový termín byl nakonec změněn na čtvrtek 16. září a my jsme u toho nemohli chybět. Hlavním lákadlem jsou stavební a lesnické stroje Komatsu, které na akci předvádí hlavní organizátor společnost KUHN Bohemia. Návštěvníci si mohli stroje nejen vyzkoušet, ale rovnou zjistit i možnosti jejich financování.


Den zemědělce 15. a 16. září 2021, Kámen u Pelhřimova

Den Zemědělce na letišti Kámen je nejnavštěvovanější polní výstavou. Její doménou je aktivní předvádění zemědělských strojů a technologií v praktických podmínkách. Na této společenské akci pro zemědělce se pravidelně schází až deset tisíc návštěvníků.  Zájemcům o financování jsme na místě nabídli náš specializovaný úvěrový produkt pro zemědělce Agroúvěr Prémium

Mezinárodní strojírenský veletrh 2021, BVV Brno

Ve dnech 8. - 12. listopadu proběhne na brněnském Výstavišti další ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Hlavním tématem bude Průmysl 4.0 a Digitální továrna, tedy digitalizace výroby. Mezi další výrazná témata patří letos cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji - jedna z prioritních oblastí udržitelného rozvoje. Na veletrhu se můžete potkat s našimi obchodními zástupci.