!css

Kde jsme byli a kde nás uvidíte

V roce 2019 jste nás mohli vidět na těchto veletrzích:

Mezinárodní strojírenský veletrh 2019, Brno

Ve dnech 7. - 11. října 2019 proběhl na brněnském Výstavišti další ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Hlavním tématem byl tentokrát Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby. Prostor pro speciální expozici na toto téma se nacházel v pavilonu A1, kde jsme své služby prezentovali v našem meeting pointu.


Den zemědělec 11. - 12. září 2019, Kámen

Den Zemědělce na letišti Kámen je nejnavštěvovanější polní výstavou, jejíž doménou je aktivní předvádění zemědělských strojů a technologií v praktických podmínkách. Na této společenské akci pro zemědělce se pravidelně schází až deset tisíc návštěvníků. 

 

Mezinárodní strojírenský veletrh, Nitra

26. ročník Mezinárodního veletrhu strojů, nástrojů, zařízení a technologií se konal na Slovensku ve dnech 21. - 24. května v Agrokomplexu Nitra. Naši expozici jste mohli navštívit na stánku v pavilonu M2.

 

Evropský veletrh letecké techniky v Ženevě 21. - 23. května 2019

V květnu 2019 se v Ženevě konal další ročník veletrhu EBACE, kterého jsme se účastnili jako vystavovatelé. EBACE (European Business Aviation Convention & Exhibition) je jednou z nejvýznamnějších událostí roku. Setkává se zde odborná i laická veřejnost se zájmem o evropskou obchodní leteckou dopravu. Výstava je umístěna v PALEXPO v blízkosti ženevského letiště. Letadla a vrtulníky jsou umístěny na letištní ploše výstaviště, stánky vystavovatelů se nacházejí v přilehlých halách. 


Předváděcí výstava strojů a techniky, pískovna Marokánka

22. ročník tradiční předváděcí akce se konal 25. dubna v pískovně Marokánka u Hradce Králové. Návštěvníci si mohli prohlédnout nejnovější stroje v oblasti stavební techniky, která byla v České republice předvedena vůbec poprvé.  


Největší veletrh stavebních strojů na světě

Ve dnech 8. - 14. dubna navštívili naši obchodníci největší světový veletrh stavebních strojů v Mnichově.